Video produkce

Filmování videa
a postprodukce na míru

Naše studio vám může nabídnout filmování reklamních spotů vaší firmy. Také se věnujeme filmování tzv. firemních příběhů, semináře, přednášky anebo reportáže. Pokud se vaše firma zabývá přednášky lze filmovat i několik dní na těchto akcích.

Můžeme vytvářet reklamní bannery na webové stránky nebo představení prodejních produktů. Dále můžeme filmovat firemní večírky či jiné podobné události. Sportovní a kulturní události. Svatební obřady.

Dále se věnujeme filmování rozhovorů. Videa pro realitní kanceláře a mnoho dalšího.

Projekt “JEDEN DEN S…”

Náš první díl projektu “Jeden den s.…”, je s autodopravou Petr Černý, která ve Šluknovském výběžku zajišťuje dopravu palivového dřeva. Firmu najdeme v malé a hezké vesnici Staré Křečany, která je v okrese Děčín. Autodoprava je jedinečná tím, že jezdím v malém nákladním autě, které samo o sobě na svém YouTube kanále (odkaz na kanálu) ukazuje různé jeho trasy a příběhy. Šluknovský výběžek sám o sobě je hlavně chalupářská oblast, a proto je možné dopravit do různého terénu jakýkoliv náklad. Autodoprava zajišťuje hlavně palivové dřevo. Občas také funguje na stěhování, dovoz paletového nákladu a mnoho dalších možností. Autodoprava má také pickup na přepravu menších produktů. Určitě se s naším projektem do autodopravy vrátíme.

Rolovat nahoru