Pronájem

Chtěli by jste si vyzkoušet nebo fotit v opravdovém ateliéru? Chtěli jste si zkusit práci se světlem, velkými softboxy a modelkou? Za výhodných podmínek vám pronajmu profesionálně vybavený ateliér. Náš ateliér je vybaven moderní technikou, která vám pomůže k profesionálním snímkům.

Pronájem ateliéru

Ateliér je umístěn přímo v centru města Ústí nad Labem ve druhém patře. K dispozici máte zábleskové světlo PHOTOTOOLS T600D vybavená softboxem 120 cm, dále je k dispozici softbox 50×70 cm, octagon 50 cm a 80 cm. Bílé a šedé plátno  o šířce 1,6 m a tři plátna o šířce 2,7 m. RoundFlash, odrazová deska, deštníky, pomocná plátna, rekvizity a fotostůl včetně fotostanu. Univerzální dálkový bezdrátový odpalovač.

Ateliér si můžete pronajmout jak samostatně, tak s naším asistentem, který vám pomůže s ovládáním světel, tak i s jeho nastavením celého. K dispozici máte i  grafickou stanici vybavenou s balíčkem aplikací Adobe CC 2020.  

Termíny si můžete předem zarezervovat na níže uvedeném kontaktu.

Ceník

  • pronájem ateliéru 300 Kč/hod.
  • pronájem ateliéru s asistentem 500 Kč/hod.
  • pronájem ateliéru na celý den (12 hodin) 3000 Kč/hod.
  • pronájem ateliéru na celý víkend (2x 12 hodin) 4500 Kč/hod.
  • pronájem ateliéru na celý měsíc (5x 7 hodin) 6000 Kč/měsíc.

Ateliér je rozdělen do dvou místností, kde v první části je věšák, zrcadlo, ateliér, rekvizity. Ve druhé části najdete gauč s konferenčním stolem, sklad pláten, skříně s knihovnou a různé časopisy o focení. Malá kuchyňka na přípravu jídla, ohřev jídla, kávovar a podobně. Také pracovní stůl s počítačem. K dispozici je tako WiFi.

Rolovat nahoru