Zdraví vás Pixera

Zdravím všechny, Pixera je teprve na začátku. Každý, kdo jsem přijde, uvidí, jak pracujeme každý den na webových stránkách. Její oficiální spuštění je až za měsíc. Naše firma je také ještě na úřadech, bohužel pandemie trochu ty úřady v nouzovém stavu brzdí ale věřím, že v břenu už bude vše, jak má. I tak firma funguje souběžně s firmou zakladatele.

Co je Pixera a jaká je její myšlenka?

Nechceme být tou běžnou reklamní agenturou, chceme se vydat trochu jiným směrem. Nestavit klienta do pravidel a stejných cen. Vše by mělo být stavěno na míru, individuálně, a tak aby to vyhovovalo všem. Nechceme, aby každý klient přišel jen jednou, chceme, aby se klient neustále vracel.

V jednoduchosti je síla.

Naší myšlenkou je, aby se každá práce, dodělala na maximum a našli jsme řešení, jak vše realizovat. Proto zatím vyčkejte a vše postupně na web doplníme. Zakázky, první videa, fotografie produktů a mnoho dalšího pečlivě vybírá tak abychom vám ukázali co všechno lze u nás realizovat a pokud to zde nenajdete, neznamená to, že to neumíme, ale najdeme společnou cestu, jak ji realizovat.

Děkuji. Tým Pixera

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rolovat nahoru